S přispěním programu LIFE Evropské unie LIFE17 ENV / GR / 000215 a spolufinancování Zeleného fondu v Řecku
 

O nás

IDEA PROJEKTU

LIFE GreenYourRoute (LIFE GYR) je inovativní logistická platforma pro řízení dodávek zboží v městském prostředí, vyvinutá za pomocí multidisciplinárního přístupu environmentálního inženýrství, informatiky a operačního výzkumu.

Cílem projektu LIFE GreenYourRoute je poskytnout a ukázat 5 malým a středním podnikům ve 3 různých členských státech EU inovativní, inteligentní a integrovanou platformu pro ekologické řízení nákladní dopravy (tzn. Inteligentní systém plánování a řízení dopravy) pro dodávek zboží v městském prostředí. Zahrnuje soubor nástrojů a služeb, které podporují ekologicky efektivní provoz nákladní dopravy v městském prostředí, a to prostřednictvím ekologicky šetrným řízením dopravních toků. Současně se zabývá ekologickými požadavky řízení a efektivnosti provozních nákladů prostřednictvím inovativního přístupu k hodnocení životního prostředí.

 

Řešitelský tým

Dr. Georgios K.D. Saharidis

Koordinátor projektu

saharidis@gmail.com

Stavroula Kontrafouri

Projektový manažer společnosti Athinaiki S.A.

kontrv@athinaiki.gr

Radovan Prokeš

Projektový manažer společnosti CEDA Maps a.s.

prokes@ceda.cz

Filip Kvaček

Projektový manažer společnosti CHAPS spol. s r.o.

kvacek@chaps.cz

Francesco Santoro

Projektový manažer společnosti ITACA srl

santoro@itacatech.it

Filippos Karamanlis

Projektový manažer společnosti Militos Consulting S.A.

fkaramanlis@militos.org

Constantinos Papazisis

Projektový manažer společnosti Plus Metaforiki IKE

cpapazissis@me.com

Visitors

Date of last update:

16/07/2021

The LIFE GreenYourRoute (LIFE GYR) [LIFE17 ENV/GR/000215] project is co-funded by the LIFE programme, the EU financial instrument for the environment and the Greek Green Fund. Its aim is creating an optimization platform for last mile delivery of goods, taking environmental aspects into consideration.

The sole responsibility for the content of this publication lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.