top of page
S přispěním programu LIFE Evropské unie LIFE17 ENV / GR / 000215 a spolufinancování Zeleného fondu v Řecku

Itaca s.r.l. - ITACA

Itaca Srl je společnost vytvořená univerzitami University of Calabria a University of Salento, působící v oblasti informačních a komunikačních technologií. V průběhu let a hlavně díky realizovaným VaV projektům společnosti ITACA vytvořila následující produkty:

  • Ride2Go: integrovaný systém pro sledování vozidel a řízení a správu flotily v reálném čase. Systém je založen na integraci inovativních technologií pro sledování vozidel v reálném čase (GPS / GPRS / UMTS), webových technologiích, simulaci, optimalizaci a modelování v oblasti řízení vozového parku a nabízí funkce pro efektivní průběžné sledování polohy a činností prováděných jednotlivými vozidly. Platforma je schopna spolehlivě řešit řadu rozhodovacích úkolů z oblasti logistiky (např.: řízení kurýrů, distribuce výrobků / služeb zákazníkům, apod.) a hromadné dopravy (řízení taxislužeb, sdílení aut, autobusy na vyžádání, atd.).

  • Ulixes: Ulixes je integrovaný plánovač podnikových zdrojů pro provozovatele dopravy a logistiky. Jedná se o plnohodnotné webové aplikace sestávající se z několika modulů, které umožňují efektivně zpracovat informace a řídit veškeré obchodní procesy přepravní společnosti. Aplikace obsahuje také automatické sledování umístění vozidel, které slouží k monitorování poskytované služby a ke stanovení vytížení vozového parku. Plánování řazení je také řešeno. Interaktivní uživatelské rozhraní vede uživatele během plánování směn a nabízí návrhy a podpůrné informace, aby urychlilo proces plánování.

Kontaktní údaje

Via P. Bucci 41 C

87036, Rende (CS), Itálie

Tel.: +39 0984 46 34 18

Web: Itaca s.r.l.

bottom of page