S přispěním programu LIFE Evropské unie LIFE17 ENV / GR / 000215 a spolufinancování Zeleného fondu v Řecku

Itaca s.r.l. - ITACA

Itaca Srl je společnost vytvořená univerzitami University of Calabria a University of Salento, působící v oblasti informačních a komunikačních technologií. V průběhu let a hlavně díky realizovaným VaV projektům společnosti ITACA vytvořila následující produkty:

  • Ride2Go: integrovaný systém pro sledování vozidel a řízení a správu flotily v reálném čase. Systém je založen na integraci inovativních technologií pro sledování vozidel v reálném čase (GPS / GPRS / UMTS), webových technologiích, simulaci, optimalizaci a modelování v oblasti řízení vozového parku a nabízí funkce pro efektivní průběžné sledování polohy a činností prováděných jednotlivými vozidly. Platforma je schopna spolehlivě řešit řadu rozhodovacích úkolů z oblasti logistiky (např.: řízení kurýrů, distribuce výrobků / služeb zákazníkům, apod.) a hromadné dopravy (řízení taxislužeb, sdílení aut, autobusy na vyžádání, atd.).

  • Ulixes: Ulixes je integrovaný plánovač podnikových zdrojů pro provozovatele dopravy a logistiky. Jedná se o plnohodnotné webové aplikace sestávající se z několika modulů, které umožňují efektivně zpracovat informace a řídit veškeré obchodní procesy přepravní společnosti. Aplikace obsahuje také automatické sledování umístění vozidel, které slouží k monitorování poskytované služby a ke stanovení vytížení vozového parku. Plánování řazení je také řešeno. Interaktivní uživatelské rozhraní vede uživatele během plánování směn a nabízí návrhy a podpůrné informace, aby urychlilo proces plánování.

Kontaktní údaje

Via P. Bucci 41 C

87036, Rende (CS), Itálie

Tel.: +39 0984 46 34 18

Web: Itaca s.r.l.

Visitors

Date of last update:

16/07/2021

The LIFE GreenYourRoute (LIFE GYR) [LIFE17 ENV/GR/000215] project is co-funded by the LIFE programme, the EU financial instrument for the environment and the Greek Green Fund. Its aim is creating an optimization platform for last mile delivery of goods, taking environmental aspects into consideration.

The sole responsibility for the content of this publication lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.