top of page
S přispěním programu LIFE Evropské unie LIFE17 ENV / GR / 000215 a spolufinancování Zeleného fondu v Řecku

Militos Consulting S.A. - MILITOS

Militos Consulting SA je jedinečná, dynamická a inovativní poradenská firma se silným evropským zastoupením, mezinárodními zkušenostmi a mnoha oceněními v poskytování integrovaných a průkopnických poradenských služeb v širokém spektru oborů.

Společnost Militos má rozsáhlé expertní zkušenosti s budováním sítí, navrhováním, řízením a implementací náročných projektů a velkých kampaní. Militos je dobře známá pro inteligentní, vynalézavé, vysoce estetické a kvalitní produkované výstupy – mj. obchodních plánů, marketingových strategií, aktivit na webu. Je první volbou pro podniky a (evropské) subjekty jakožto externí konzultant pro komunikační a diseminační otázky. Společnost Militos uspořádala více než 190 multidimenzionálních akcí a informačních kampaní s více než 71 000 účastníky a získala mnoho ocenění za kvalitu svých služeb, inovativní obsah, vliv, účinnost a dopad svých komunikačních aktivit.

S rekordními 56 projekty a dalšími aktivitami financovaných EU, má Militos bohatou zkušenost s projektovým řízením rozsáhlých a náročných projektů, jakož i s důkladným pochopením evropských politik. Expert na vzdělávání a odbornou přípravu, mentoring, podnikové poradenství, podnikatelské vzdělávání a rozvoj dovedností, diseminaci a mobilní aplikace.

Kontaktní údaje

Acharnon 335

11145, Atény, Attika, Řecko

Tel.: +30 210 6772 129

Web:  Militos Consulting S.A. homepage

bottom of page