S přispěním programu LIFE Evropské unie LIFE17 ENV / GR / 000215 a spolufinancování Zeleného fondu v Řecku

Militos Consulting S.A. - MILITOS

Militos Consulting SA je jedinečná, dynamická a inovativní poradenská firma se silným evropským zastoupením, mezinárodními zkušenostmi a mnoha oceněními v poskytování integrovaných a průkopnických poradenských služeb v širokém spektru oborů.

Společnost Militos má rozsáhlé expertní zkušenosti s budováním sítí, navrhováním, řízením a implementací náročných projektů a velkých kampaní. Militos je dobře známá pro inteligentní, vynalézavé, vysoce estetické a kvalitní produkované výstupy – mj. obchodních plánů, marketingových strategií, aktivit na webu. Je první volbou pro podniky a (evropské) subjekty jakožto externí konzultant pro komunikační a diseminační otázky. Společnost Militos uspořádala více než 190 multidimenzionálních akcí a informačních kampaní s více než 71 000 účastníky a získala mnoho ocenění za kvalitu svých služeb, inovativní obsah, vliv, účinnost a dopad svých komunikačních aktivit.

S rekordními 56 projekty a dalšími aktivitami financovaných EU, má Militos bohatou zkušenost s projektovým řízením rozsáhlých a náročných projektů, jakož i s důkladným pochopením evropských politik. Expert na vzdělávání a odbornou přípravu, mentoring, podnikové poradenství, podnikatelské vzdělávání a rozvoj dovedností, diseminaci a mobilní aplikace.

Kontaktní údaje

Acharnon 335

11145, Atény, Attika, Řecko

Tel.: +30 210 6772 129

Web:  Militos Consulting S.A. homepage

Visitors

Date of last update:

16/07/2021

The LIFE GreenYourRoute (LIFE GYR) [LIFE17 ENV/GR/000215] project is co-funded by the LIFE programme, the EU financial instrument for the environment and the Greek Green Fund. Its aim is creating an optimization platform for last mile delivery of goods, taking environmental aspects into consideration.

The sole responsibility for the content of this publication lies with the authors. It does not necessarily reflect the opinion of the European Union. Neither the EASME nor the European Commission are responsible for any use that may be made of the information contained therein.